Çorlu Toplu Konut Projeleri

Çorlu Toplu Konut Projeleri

Kent merkezine göç sebepiyle yeni gelenlere yerleşim imkanları sunmak üzere binlerce konut ünitesine sahip toplu konut projelerinin inşası gerekli olmuştur. Arsalar belirlenmiş ve mevcut belediyeye ait altyapılar yeni yerleşim alanlarını kapsayacak biçimde genişletilmiştir.

Çorlu TK Proje Mühendislik olarak son işlerimizden bazıları belediyeye ait altyapıların ve sosyal tesislerin evlerle aynı anda inşa edildiği belediyeye ait alanların geliştirilmesini kapsamaktaydı. Mimar ve mühendislerimiz, şehir plancılar ve sosyal bilimcilerle birlikte daha düşük maliyetle hoş bir yaşam ortamında yüksek bir yaşam kalitesi oluşturmak üzere yenilikçi çözümler bulmaya çalışmaktadırlar. Ekonomist ve mali uzmanlarımız bu projeleri gerçekleştirmek üzere mali kaynakları en üst düzeye çıkarmak için çaba sarf etmektedir.

Çorlu TK Proje Mühendislik olarak, toplu konut inşaatı hizmetlerimiz ile alanında uzman kadromuzla işimizi severek yapıyoruz. Toplu konut inşaatı hizmetlerimiz detaylı bilgi almak için lütfen bize ulaşınız. Siz değerli müşterilerimiz için en iyisini hedefliyor müşteri memnuniyet odaklı çalışma prensiplerimiz ile Tekirdağ ilinde tüm ilçelerimizde, müteahhitlik, kentsel dönüşüm ve endüstri yapıları alanında sizlere hizmet sunuyoruz.

Bize Ulaşın
Projelerimiz ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0 545 209 89 54

[email protected]

Alipaşa Mah. Çetin Emeç Bul. Fidanoğlu İş Merkezi No:12 Kat:4 d:16 Çorlu/Tekirdağ