Kentsel Dönüşüm Hizmetleri

Kentsel Dönüşüm Hizmetleri

Günümüzün en önemli sorunlarından biri olan çarpık kentleşme ve plansız yerleşim düzeni beraberinde birçok sorunu beraberinde getiriyor. İnşaat ve proje sektörünün Tekirdağ temsilcilerinden TK Proje Mühendislik bu konuda ev sahiplerine ücretsiz danışmanlık hizmeti vererek alanında örnek bir hizmete imza atıyor. Kentsel dönüşüm konusunda aklınıza takılan her şeyi siz sorun biz cevaplayalım diyen firma internet sitelerinde şu açıklamada bulundular:

Günümüzün en önemli sorunlarından biri olan çarpık kentleşme ve plansız yerleşim düzeni beraberinde birçok sorunu beraberinde getirmektedir. İnsanların yaşam standardının yükselmesi için gelişen çağa her konuda olduğu gibi bu konuda da ayak uydurmak gerekmektedir. Bu sorun karşısında gerekli çözüm ise kentsel dönüşüm Tekirdağ projeleridir.

Huzurun olmazsa olmazı olan sosyal alanlar ve modern yapılar günümüzde bu projelerle hayat bulmaktadır. Sorunlu alanların daha yaşanabilir bir hale getirilmesi için iyileştirme projeleri şarttır. Gelişen teknoloji eşliğinde yeni inşa teknikleri ortaya çıkmıştır. Depreme dayanıklı yapıların önemi gün geçtikçe ortaya konuyor. Bölgede yaşı 50 ye varan binalar ciddi risk teşkil etmektedir. Hele ki deprem risk faktörü olarak çok tehlikeli alanda bulunan ülkemiz için… Devlet tarafından üstüne düşülen bu gerçek yavaş yavaş çözüme kavuşturuluyor. Halka sağlanan kolaylıklar ve ekonomik destek bunun en büyük kanıtıdır. 

Her türlü kültür sanat etkinliğinin yapılmasına olanak sağlayan bu güzide alanları tekrar eski ihtişamına kavuşturmak için kentsel dönüşüm Tekirdağ projeleri kaçırılmaz bir fırsattır. Bunun yanı sıra bu sürecin düzgün işlemesi için profesyonel bir ekip tarafından yürütülmelidir. Çünkü bu tür yaşam standardını yükseltmeyi hedefleyen projeler insanlar için tek bir fırsattan ibarettir. Bu yüzden projeyi yapacak firma, halka güven sağlamalıdır. Firmamız başta kamu yararını gözeterek halka hizmet prensibini ilke edinmiştir. Uzman ve dinamik bir kadroyu bünyesinde barındıran firmamız sizlere hizmet için çabalıyor. Ekibimiz tasarım ve iş etiği yönünden alanında en iyi kişilerden oluşuyor. İşinde uzman kişilerle ileri teknolojiyi birleştirip hizmetinize sunuyor.

Bize Ulaşın
Projelerimiz ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0 545 209 89 54

[email protected]

Alipaşa Mah. Çetin Emeç Bul. Fidanoğlu İş Merkezi No:12 Kat:4 d:16 Çorlu/Tekirdağ