Plan & Proje İşleri

İnşaat işlerinde ortaya çıkan sonucun her anlamda tatmin edici olabilmesinin temel adımı ortaya en doğru plan projenin konulmasından geçer. Ortalama maliyet çalışmaları ile bütçe kontrolü, inşaatın tamamlanma sürelerinin hesaplanması, tasarımın incelenmesi, mühendislik şartlarının kontrolü gibi birçok aşamayı kapsayan plan proje hizmetimizle sürecin tamamını yönetmekteyiz.

Deneyimlerimiz ve becerilerimizle sıfırdan inşaat projelerinin ve yenileme çalışmalarının başarılı bir şekilde başlayıp bitmesini desteklemekteyiz. Hazırladığımız plan ve proje çalışmaları ile işin daha kolay ve net görülebilir bir hale gelmesini desteklemekteyiz.

İnşaat ve gayrimenkul sektöründe uzun yılların verdiği deneyim, bilgi birikimi ve uzman kadromuzla başarılı mimari projelere imza atmaya devam ediyoruz. Hayallerinizi süsleyen konforlu, kullanışlı ve yaşanabilir konsept binalara proje hizmetlerimiz ile kavuşabilirsiniz. Proje çizimi, danışmanlık, anahtar iş teslimi gibi konularda sizlere profesyonel desteğimizi ve yardımımızı sunuyoruz. Mimarlığın en önemli üç temel ilkesi olan; sağlamlık, işlevsellik ve estetikten yola çıkarak, yenilenebilir, sürdürülebilir ve enerji tasarruflu mimari projeler üretiyoruz.

Bize Ulaşın
Projelerimiz ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0 545 209 89 54

[email protected]

Alipaşa Mah. Çetin Emeç Bul. Fidanoğlu İş Merkezi No:12 Kat:4 d:16 Çorlu/Tekirdağ