Çorlu İnşaat

Çorlu İnşaat

Çorlu TK Proje Mühendislik olarak şirketimizin uzun süreli deneyimlerine, inşaat sektörünü de ilave etmek suretiyle, bu yıllarda Çorlu’daki artan konut taleplerine cevap veren toplu konut, site ve villa projeleri inşa etmeye başlamıştır.

Çorlu TK Proje Mühendislik ve çevresinde faaliyet gösteren güçlü ve güvenilir bir inşaat firmasıdır. İnşaat Firması olarak Çorlu, Çerkezköy ve çevresinde üretmiş olduğumuz projeler, satılık daireler, villa ve emlak yatırımlarını hayata geçirirken, her bütçe ve kullanıma uygun, çevre ile uyumlu, modern inşaat tekniklerine göre inşa edilmelerini her zaman ön plana aldık.

Amacımız, Çorlu TK Proje Mühendislik’nun önde gelen kaliteli bir inşaat firması yapmak, ürettiğimiz projeleri kullanıcıların isteğine uygun, satış fiyatlarına göre optimum kalite standartlarında, enerji tasarrufu sağlayan, doğal çevreye uyumlu, görsel ve estetik açıdan fark yaratan yaşam alanları, konut ve villa sitelerini üretmektir.

Çorlu’da güvenilir bir inşaat firmasından daire, villa satın almak, emlak yatırımı yapmak isteyen herkese sunacağımız projelerimizden veya danışmanlık hizmetlerimizden yararlanmalarını tavsiye eder, değerli işbirliğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.

Bize Ulaşın
Projelerimiz ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0 545 209 89 54

[email protected]

Alipaşa Mah. Çetin Emeç Bul. Fidanoğlu İş Merkezi No:12 Kat:4 d:16 Çorlu/Tekirdağ