Çerkezköy Daire Karşılığı İnşaat Hizmeti

Çerkezköy Daire Karşılığı İnşaat Hizmeti

Kat karşılığı inşaat hizmetlerinde müşterinin arsası veya binası için inşaat projesi çizilir. Bu proje aşamasında en önemli konu müşteri memnuniyetidir. Yasal sınırlar çerçevesinde şirket ve müşteri arasında en ideal proje görüşmeleri yapılır. İnşaat projesi izin için sunulmadan önce mutlaka müşteriye gösterilerek onayı alınır. Evde yaşayacak kişiler müşteriler olduğu için onların beğenmediği bir proje yapmak düşünülemez. Çerkezköy TK Proje Mühendislik, müşteri odaklı politikası ile kat karşılığı inşaat hizmetlerinde tüm bu koşulları sağlamaktadır.

Çerkezköy TK Proje Mühendislik’in kentsel dönüşüm, müteahhitlik ve yıkım ve hafriyat konularındaki tecrübesi kat karşılığı inşaat hizmetlerine de yansıyacaktır. Çünkü bu uygulama diğer üç uygulamayı da aynı çatı altında toplayan kapsamlı bir yapıya sahiptir. İyi bir kat karşılığı inşaat hizmeti için aynı oranda iyi bir müteahhitlik ve yıkım ve hafriyat hizmeti gerekmektedir.

Çerkezköy TK Proje Mühendislik tüm bu hizmetleri tek bir çatıda topladığı için kat karşılığı inşaat hizmetlerinde her zaman bir adım önde olacaktır.
Bize Ulaşın
Projelerimiz ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0 545 209 89 54

[email protected]

Alipaşa Mah. Çetin Emeç Bul. Fidanoğlu İş Merkezi No:12 Kat:4 d:16 Çorlu/Tekirdağ