Çerkezköy Endüstriyel Yapı İnşaatı

Çerkezköy Endüstriyel Yapı İnşaatı

Genç ve güçlü bir organizasyon yapısına sahip olan Çerkezköy TK Proje Mühendislik, her türlü hacim ve özellikteki projeyi mimarlık ve mühendislik açıdan gerçekleştirebilecek uzmanlık, deneyim ve kapasiteye sahiptir. Gerçekleştirdiğimiz projelerde kaliteyi, mesleki ahlaki değerleri ve güvenilirliği her zaman ön planda tutmaktayız.

Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimsemek, işveren beklenti ve isteklerine projenin başından sonuna kadar her aşamada, beklentilerin ötesinde bir kalite düzeyi yanı sıra ekonomik ve hızlı şekilde yanıt vermek temel ilkelerimizi oluşturmaktadır.

Çerkezköy TK Proje Mühendislik kuruluşundan bugüne endüstriyel tesisler, fabrika binaları, plazalar, villalar, konut inşaatları, yönetim binaları, ofis katları ve alışveriş merkezleri gibi birçok alanda mühendislik, mimarlık hizmetleri vererek, çok sayıda projeyi başarıyla tamamlamış güçlü ve deneyimli bir organizasyona sahiptir.

Proje aşamasında bilgisayar destekli tasarım programları kullanarak 3 boyutlu modellemeler, renderlar ve animasyonlar yaparak bir yapının, daha proje aşamasında, bitmiş halini sanal ortamda gerçeklik boyutunda gösterme olanakları yaratıyoruz.
Bize Ulaşın
Projelerimiz ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0 545 209 89 54

[email protected]

Alipaşa Mah. Çetin Emeç Bul. Fidanoğlu İş Merkezi No:12 Kat:4 d:16 Çorlu/Tekirdağ