Çerkezköy Müteahhitlik Hizmetleri

Çerkezköy Müteahhitlik Hizmetleri

Müteahhit, inşaat sektöründe yüklenici ve aracı pozisyonundadır. İnşaatın başlaması, inşaat yapımı ve inşaatın tamamlanması süreçlerinde sürekli aktif bir rol oynamaktadır. Hem denetleyici hem de kontrol mekanizmasının başındadır.

Müteahhitin görev ve sorumlulukları düşünüldüğünde inşaat alanını belirlemek, gelir-gider mekanizmasını kontrol etmek ve inşaat sürecini yönetme gibi konuları saymak mümkündür. Müteahhitlik hizmetleri denildiğinde akla sadece bir yapı inşası gelmektedir. Fakat müteahhitlik hizmetlerinin kapsamı bu kadar dar değildir.

Müteahhitlik hizmetlerinin sadece bir bina yapmakla ilgili olduğunu düşünenlerin şunları göz önünde bulundurması gerekmektedir. Örneğin; inşaat alanının tespiti, inşaat malzemelerinin alınması ve işgücünün kontrolü gibi konular müteahhitlik hizmetleri kapsamında ele alınmaktadır.

Çerkezköy TK Proje Mühendislik sektörde uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ve profesyonellik ile sizlere çeşitli hizmetler sunmaktadır. Kurulduğu günden bugüne kadar birçok büyük projenin altında imzası bulunmaktadır. Anlaşma yaptığımız tarihte anahtar teslim olarak sizlere teslimat yapmak için elimizden gelen tüm gayreti tecrübeli ekibimiz ile göstermekteyiz. Sizler de bizimle çalışmak isterseniz, vakit geçmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bize Ulaşın
Projelerimiz ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0 545 209 89 54

[email protected]

Alipaşa Mah. Çetin Emeç Bul. Fidanoğlu İş Merkezi No:12 Kat:4 d:16 Çorlu/Tekirdağ